Sebastian Motyka - FotoMotyk
Jak widać prócz uwieczniania potrafię też stanąć po drugiej stronie obiektywu :)
Cześć! Jestem Sebastian a to mój kącik arystyczny
Pierwsze kroki w fotografii zacząłem stawiać w 2009 roku. Wtedy to podczas wędrówek górskich zaczął towarzyszyć mi aparat. Każdy krajobraz, każdy wschód i zachód Słońca musiał znaleźć się na jego karcie pamięci.

Zainteresowanie podróżami oraz wszystkim co z nimi związane zaprowadziło mnie do fotografii reporterskiej w ogólnym tego słowa znaczeniu, a następnie ukierunkowałem się na jedną z działek reportażu, czyli fotografię ślubną. Wiedza jaką zdobyłem podczas fotografowania krajobrazów owocuje podczas sesji ślubnych, bo właśnie dzięki podróżom znalazłem jedyne w swoim rodzaju miejsca, które o wschodach i zachodach Słońca przyjmują niepowtarzalny wyraz. Tych miejsc szukam nadal dlatego każda sesja ślubna jest wyjątkowa.

Fotografia poza tym, że jest dla mnie pasją, daje mi niezwykłą satysfakcję z utrwalania emocji, które się już nigdy nie powtórzą. Podczas reportażu ślubnego kieruję się pewnym mottem:

W życiu są wydarzenia, które należy pozostawić tylko w naszej pamięci, są również momenty, które powinniśmy uwiecznić nie tylko dla siebie, ale i dla pokoleń.
Certificates
Chwytaj chwile
Logo Foto Motyk
Studio FotoMotyk Copyright © 2024