Nazywam się Sebastian Motyka,
a fotografia to Wasze Historie

Pierwsze kroki w fotografii zacząłem stawiać w 2009 roku. Wtedy to podczas wędrówek górskich zaczął towarzyszyć mi aparat. Każdy krajobraz, każdy wschód i zachód Słońca musiał znaleźć się na jego karcie pamięci. 

Zainteresowanie podróżami oraz wszystkim co z nimi związane zaprowadziło mnie do fotografii reporterskiej w ogólnym tego słowa znaczeniu, a następnie ukierunkowałem się na jedną z działek reportażu, czyli fotografię ślubną. Wiedza jaką zdobyłem podczas fotografowania krajobrazów owocuje podczas sesji ślubnych, bo właśnie dzięki podróżom znalazłem jedyne w swoim rodzaju miejsca, które o wschodach i zachodach Słońca przyjmują niepowtarzalny wyraz. Tych miejsc szukam nadal dlatego każda sesja ślubna jest wyjątkowa.

Fotografia poza tym, że jest dla mnie pasją, daje mi niezwykłą satysfakcję z utrwalania emocji, które się już nigdy nie powtórzą.

Podczas reportażu ślubnego kieruję się pewnym mottem: 

W życiu są wydarzenia, które należy pozostawić tylko w naszej pamięci, są również momenty, które powinniśmy uwiecznić nie tylko dla siebie, ale i dla pokoleń.

Fotografia Ślubna

Fotografia ślubna to uwiecznione chwile z najbliższymi do których możecie wracać przez całe życie.

Sesje

Sesje ślubne są zawsze waszą wisienką na torcie całego reportażu, A miejsca, w których je wykonamy jedyne w swoim rodzaju.

Album Ślubny

Album ślubny zawiera Wasze najpiękniejsze i niepowtarzalne momenty.

Cyfrowy obraz nigdy nie zastąpi druku, jeśli chcecie się przekonać, zapraszam do obejrzenia analogów 🙂

Szukacie wyjątkowej sesji ślubnej ?

Złapmy Wasze emocje w kadrze